Bileterki parkingowe

Automat biletowy parkingowy Faac

Automat Biletowy Parkingowy przeznaczony jest do sprzedaży biletów parkingowych na płatnych parkingach ogólnie dostępnych.

Parkingowe mobilne kasy fiskalne

Parkingowe mobilne kasy fiskalne

Posiadamy w ofercie małe i lekkie mobilne kasy fiskalne do obsługi parkingów

Parkingowe tablice Led

Wyświetlacze i tablice parkingowe Led

Oferujemy dostosowane wyglądem do zamontowanych urządzeń tablice i wyświetlacze Led

Parkingowa kasa automatyczna

Automatyczne kasy parkingowe i terminale Nice

Automatyczna kasa parkingowa terminal wjazdowy firmy Nice
Kompletna kasa parkingowa automatyczna Nice umożliwia rozliczenie należności za parkowanie bez udziału kasjera za pomocą ekranu dotykowego.
Terminal wjazdowy systemu parkingowego NicePark – wydaje bilet z unikalnym numerem, datą i czasem wjazdu każdemu kierowcy oraz otwiera szlaban wjazdowy. Informacja o każdym wydanym bilecie (wjazd kierowcy) zapisuje się w systemie komputerowym.
Opisy oraz komunikaty na wyświetlaczu LCD podawane są w języku polskim i angielskim, a dla ochrony środowiska wydrukowany bilet służy po opłaceniu jako bilet wyjazdowy.
Obsługa kart zbliżeniowych pozwala na wygodne korzystanie z parkingu klientom, którzy wykupili abonament. Karty zbliżeniowe i rewers biletu mogą być personalizowane poprzez dowolny nadruk.
Terminal wjazdowy systemu parkingowego NicePark wykorzystuje kontroler pętli indukcyjnych wbudowany w centralę szlabanu MBAR, dodatkowo aktywacja terminala następuje dopiero po najechaniu pojazdu na pętlę indukcyjną.