System kontroli wjazdów

Parkingowy system kontroli dostępu i rejestracji

Pełna kontrola i rejestracja wjazdów i wyjazdów dla baz transportowych, tani system kontroli czasu pracy kierowców. System zarządzania rejestrem kart za pomocą dedykowanego programu, umożliwia rozliczanie i ewidencję czasu pracy kierowców. Abonamentowy system wjazdu na parking pełna kontrola wjazdów oraz samodzielne programowanie kart Kolumny pod czytniki kart i domofony dla samochodów osobowych i Tir.

System kontroli wjazdu

System Acco-Soft rejestracja ruchu na parkingu i czasu pracy kierowców

System ACCO jest nowoczesnym, modularnym systemem kontroli dostępu. Jego architektura wykorzystuje dedykowane moduły, które mogą pracować samodzielnie, jak też pozwalają na połączenie ich we wspólną sieć. Dzięki temu, z zalet systemu ACCO skorzystać można zarówno w prostych systemach kontroli dostępu obsługujących pojedyncze przejścia, jak też w rozległych instalacjach wymagających scentralizowanego zarządzania.
System przygotowany do obsługi parkingu od jednego wjazdu/wejścia do kilkunastu wejść.
Pełna rejestracja zdarzeń, możliwość przypisania każdemu użytkownikowi innych uprawnień, umożliwia wjazd pojazdu na kartę tylko gdy w systemie został odnotowany jego wcześniejszy wyjazd.
Może pracować jako kontrola czasu pracy.

Sterowanie szlabanem gsm

Sterowanie szlabanem za pomocą telefonu GSM

Sterownik szlabanu GSM jest najtańszym rozwiązaniem dla małego parkingu zakładowego lub zamkniętego osiedla mieszkaniowego.
Spełnia podstawowe zadania steruje szlabanem, bramą automatyczną, możliwość zamontowania domofonu dla użytkowników nie posiadających autoryzacji.
Pojemność sterownika szlabanu wynosi 400 numerów oraz dodatkowe możliwości rejestracja wjazdów i wyjazdów po zamontowaniu bufora zapisującego.
Dodawanie i kasowanie uprawnionych numerów odbywa się przez internet i stronę www przez administratora bez ingerencji w zainstalowany moduł GSM.
Otwieranie szlabanu lub bramy polega na " puszczeniu sygnału " do karty sim zainstalowanej w module, sterownik otwiera szlaban i natychmiast rozłącza połączenie nie generując opłaty.
Korzyści z instalcji sterownika GSM do szlabanu, szczegółowe ustawienia uprawnień, np. godziny dni tygodnia, otwarcie poprzez bezpłatne połączenie telefoniczne, bezprzewodowe zdalne sterowanie szlabanem wymaga tylko podłączenia do zasilania.
System sterowania szlabanem za pomocą telefonu komórkowego polecamy szczególnie dla osiedli mieszkaniowych, ośrodków wczasowych, hoteli, parkingów abonamentowych.

Kamera do odczytu tablic rejestracyjnych

Kontrola wjazdu za pomocą kamery do odczytu tablic rejestracyjnych

Otwierane szlabanu za pomocą kamery do odczytu tablic rejestracyjnych.
Kamera identyfikuje uprawnione do wjazdu numery rejestracyjne otwiera bramę lub szlaban, pełna automatyczna Kontrola Wjazdu na Parking.


Montaż parkingowych systemów kontroli dostępu