System parkingowy automatyczny bezobsługowy

Automatyka parkingowa, Automatyczne systemy parkingowe, Automatyczne kasy parkingowe

W pełni bezobsługowy automatyczny system parkingowy płatność karta kredytowa monety banknoty.
Kompleksowa obsługa parkingu samoobsługowego automatycznego.
Kasa parkingowa automatyczna bileterka wydawanie paragonów abonamenty.
Kasa automatyczna parkingowa pozwala kierowcom rozliczać płatność za bilety bez udziału pracownika parkingu. Kasa po zeskanowaniu biletu w zależności od opcji przyjmuje należność za parkowanie.
Reszta wydawana jest monetami i jednym wcześniej zdefiniowanym nominałem banknotów. Po opłaceniu parkowania kierowca musi wyjechać z parkingu w określonym czasie (np. 15 min)
System parkingowy automatyczny Espas 20 jest dedykowany dla małych i średnich parkingów. System w standardowej konfiguracji obsługuje zarówno Klientów przygodnych za pomocą biletu kartonikowego z kodem kreskowym (w opcji bilet z rolki) oraz dla Klientów stałych za pomocą kart zbliżeniowych.
Automatyczne naliczanie opłaty za parkowanie oraz rejestrowanie wszystkich przychodów do czasu zmiany pracownika.
Automatyczny system parkingowy w leasing u nas jest taka możliwość, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w tej sprawie.

Systemy parkingowe

Parkingowy wrzutnik monet

Wrzutowy automat parkingowy z licznikiem

Wymagana stała opłata za parkowanie, akceptuje monety: 50gr. 1zł. 2zł. 5zł.
Możliwość zmiany wysokości opłaty, cyfrowy licznik informuje o ilości wolnych miejsc, automatycznie otwiera szlaban po zaakceptowaniu monet.
Możliwość dodatkowego czytnika kart magnetycznych dla stałych użytkowników.
Parkingowy wrzutnik monet żetonów może być częścią automatycznego systemu parkowangowego hotelu ośrodka wypoczynkowego szpitala.
Mocna obudowa z blachy nierdzewnej.

systemy parkingowe bezobsługowe

Automatyka na parking, systemy parkingowe, bezobsługowy system parkingowy

Automatyka na parking: Czytniki kart magnetycznych, bileterki, czytniki dalekiego zasięgu, rejestracja wjazdu na parking.
Polecamy szczególnie system kontroli i rejestracji wjazdów na parking lub na teren zakładu przemysłowego ACCO-Soft.
Jest to prosty w montażu oraz obsłudze system kontroli wjazdu i wyjazdu na parking z rejestracją zdarzeń z każdej karty, umożliwia wjazd pojazdu na kartę tylko gdy w systemie został odnotowany jego wcześniejszy wyjazd.
Polecamy automatyczne systemy parkingowe dla hoteli centrów handlowych ośrodków wypoczynkowych szpitali uczelni.

Systemy parkingowe

parking podziemny wyposażenie

Wyposażenie na parkingi podziemne automatyczne

Automatyczne systemy parkingowe Bileterki, szlabany automatyczne, kontrolę dostępu, liczniki zajętości parkingu, czytniki kart magnetycznych, klawiatury kodowe.
W ofercie posiadamy wrzutniki monet żetoniarki parkingowe do pobierania opłat za parkowanie wymagana stała opłata za wjazd.
Dla płatnych parkingów kasy parkingowe automatyczne z płatnościami monetami banknotami kartami kredytowymi terminale wjazdowe i wyjazdowe do wydawania i skanowania biletów.
System parkingowy automatyczny pozwala na obsługę Klientów jednorazowych za pomocą biletów kartonikowych z kodem 2D oraz Klientów stałych za pomocą tych samych biletów na przejazd wielokrotny (maksymalnie 7 dni) lub kart zbliżeniowych. Zainstalowane pętle indukcyjne na liniach wjazd i wyjazd sprawdzają ruch pojazdów i nie pozwalają na pobranie biletu czy otwarcie szlabanu bez obecności pojazdu. Dodatkowo zabezpieczają ramię szlabanu przed opuszczeniem na przejeżdżający pojazd.
W zależności od rotacji pojazdów i wielkości parkingu stosujemy przemysłowe szlabany parkingowe z czasem otwierania od 2,5 sek. do 0,7 sek. częstotliwości pracy od 6.000 do 10.000 cykli na dobę i wytrzymałością do przeglądu głównego do 5.000.000 cykli.
Podstawowe zalety systemu parkingowego to atrakcyjna cena przy wysokiej niezawodności, krótki czas montażu, bardzo łatwa obsługa codzienna.

odczyt tablic rejestracyjnych

Parkingowa identyfikacja numerów rejestracyjnych

System z kamerą odczytuje tablice rejestracyjne z pojazdów poruszających się z prędkością do 225km/h.
Automatyczny system wjazdu na parking za pomocą identyfikacji tablic rejestracyjnych, kamera odczytuje numer rejestracyny pojazdu stojącega przed szlabanem sprawdza czy numer jest w automatycznym systemie parkingowym otwiera szlaban.
Kamera umożliwiająca rozpoznawanie tablic rejestracyjnych może współpracować z automatycznym systemem parkingowym.

Zapytaj o cenę...


Bezobsługowe automatyczne systemy parkingowe sprzedaż instalacja serwis